Головна I  ENGLISH  I  УКРАЇНСЬКА
Подати заяву на
ВІЗУ ДО ШВЕЦІЇ
В
УКРАЇНІ
Все про візи
Посольство Швеції в Києві є компетентним для громадян:

України
Інших країн, які постійно проживають в Україні (планують проживання протягом щонайменше 6 місяців).

Посольство Швеції в Україні не надає візи українським громадянам, які не проживають в Україні постійно. Будь ласка, зверніться до Посольства Швеції у Вашій країні.

Короткострокові візи:
Візові заяви необхідно подавати до Візового Центру Швеції у Києві, Львові, Одесі, Донецьку та Харкові.
Візовий Центр обробляє заяви тільки на отримання короткострокових віз. Візові заяви повинні подаватися особисто заявниками або довіреними особами заявників та не можуть бути надіслані поштою. Усі візові заяви будуть розглядатися Посольством Швеції в Києві.

Заявники на отримання короткострокових віз також можуть подати візові заяви безпосередньо до Посольства Швеції за попереднім записом. Для того, щоб записатися на подачу документів, будь ласка, зверніться до нашого Колл-Центру.

Будь-ласка, натисніть тут для ознайомлення з Договором про спрощення візового режиму між ЄС та Україною

Довгострокові візи:
Якщо Ви плануєте перебувати у Швеції більше 3 місяців, Вам необхідно подавати заяву на отримання довгострокової візи. Візові заяви не отримання довгострокових віз (дозвіл на проживання або роботу) необхідно подавати безпосередньо до Посольства Швеції у звичайні години роботи за попереднім записом. Більш детальну інформацію стосовно довгострокових віз Ви можете знайти на сайті Посольства Швеції в Києві за наступним посиланням

Паспорт повинен бути дійсним принаймні 3 місяці після запланованого перебування у Швеції та повинен мати принаймні 2 вільні сторінки для вклеювання візи та проставлення інших відміток під час подорожі. Якщо такі умови не дотримані, заявнику потрібно отримати новий паспорт до моменту подання заяви на візу.

Зверніть увагу: Паспорт не може бути дійсним більше ніж 10 років. Продовжені паспорти до розгляду не приймаються.

Усі документи, що подаються до Візового Центру, передаватимуться до Посольства Швеції в Києві для розгляду та прийняття рішення. Працівники Візового центру жодним чином не впливають на рішення Посольства.

Обрана заявником візова категорія повинна відповідати меті поїздки до Швеції. Виключно заявник обирає категорію візи - працівники Візового Центру не можуть допомагати Вам у прийнятті цього рішення.

У разі виникнення питань щодо візової заяви Посольство може запросити заявника на співбесіду.

Посольство Швеції в Києві повертатиме паспорти з рішенням до Візового Центру в Києві. Заявники повинні вирішити під час подачі документів яким чином вони бажають отримати свої паспорти чи документи : або скористатися послугами кур'єра, або забрати їх із Візового Центру в Києві, Львові, Одесі , Донецьку чи Харкові.

Важливо:
Для того, щоб отримати Шенгенську візу в Посольстві Швеції в Києві, Швеція має бути основною країною Вашого перебування на території Шенгенської угоди або бути країною, де Ви будете проводити найбільшу кількість днів протягом Вашої подорожі. Якщо під час Вашого візиту Ви плануєте провести однакову кількість днів у декількох країнах Шенгенської угоди, країною першого в'їзду до Шенгенської території має бути Швеція.

Час розгляду візової заяви:

Звичайний час розгляду візової заяви складає 10 календарних днів, не включаючи день подачі документів. Візову заяву необхідно подавати мінімум за 10 днів до запланованої дати поїздки, але не раніше ніж за три місяці до запланованої дати поїздки.

Ви також маєте можливість подавати Вашу візову заяву безпосередньо до Посольства Швеції. У цьому випадку, Вам необхідно призначити дату подачі документів до Посольства Швеції. Для того, щоб призначити дату подачі документів скористайтеся, будь ласка, наступними номерами телефонів (+38) 044 594 96 23 або (+38) 050 117 90 51. Ця послуга є безкоштовною. Приблизний час розгляду візової заяви складає 10 календарних днів.
ПРОЦЕС ПОДАЧІ ЗАЯВИ

Крок 1
Підготуйте Вашу анкету та необхідні документи:
Скористайтесь сторінкою «Все про візи» на цьому сайті.Тут Ви знайдете інформацію стосовно переліку необхідних документів, залежно від мети подорожі, суми консульського збору, бланки анкет тощо.

Крок 2
Призначте дату та час подачі документів до Візового Центру:
Для того щоб подати документи до Візового Центру, ми радимо Вам записатися на подачу документів Записатися на подачу документів Ви можете он-лайн або зателефонувавши до Колл-Центру. Деталі запису на подачу документів Ви можете знайти на нашому сайті.
ВАЖЛИВО: Шановні заявники, будь ласка, зверніть Вашу увагу на те, що Ви маєте можливість подати візову заяву до будь-якого Візового Центру Швеції без попереднього запису.

Крок 3
Подайте документи до Візового Центру:
З'явіться до Візового Центру в день подачі документів та подайте заповнену анкету та необхідні додаткові документи.

Крок 4
Оплатіть суму:
Працівник надасть Вам чек, який Вам необхідно сплатити у касу в гривнях. Оплата буде включати суму всіх платежів у Візовому Центрі.